Recenzie


Môžeme Vám tvrdiť o výrobku čo len chceme, jediné čo zaváži je skúsenosť tých čo si výrobok už kúpili. Ich skúsenosti, neskreslené a neupravované si môžete prečítať v zozname recenzií.

Povedali o nás


Vaše skúsenosti robia naše služby vždy lepšie.

Prezrite si zoznam najčastejších referencií našich klientov.

Jozef, Gelnica

Zo začiatku to trošku štípalo, ale po chvíli prišla neskutočná úľava. Za mňa OK.

Slávka, Nitra

Využili sme obklady – compresses pri dcérke keď mala 12 rokov a mala tuhú stolicu a praskol jej trošku konečník. Bola z toho na nervy, ale pomohlo jej to veľmi.

Renáta, Dubravka, BA

No na tie vnútorne hemoroidy to nie je, ale fakt je to ulava, keď je konečník podráždený, keďže si človek musí stále v tej oblasti niečo riešiť. Dikes

Erika, Trnava

Po druhom pôrode a nástrihu, som využila Multi-Gyn Compresses na odporúčanie sestričky v pôrodnici a môžem potvrdiť, že veľkou mierou mi to urýchlilo hojenie. Môžem to porovnať s tým čo to bolo pri prvom dieťati.

Dávid, Ilava

Som šofér diaľkových liniek a toto moje neustále vysedávanie mi robí značné problémy. Roky sa s tým trápim. Vyskúšal som všetko, niečo zaberá viac, niečo menej. Obklady mám ako prvú pomoc, keď už cítim, že sa niečo deje, tam dole. Ale pri prvom použití som maturoval, že čo a ako, ale teraz je vsjo jasno. 

Miroslava, Košice

V mojej lekárskej praxi odporúčam Multi-Gyn obklady mojim pacientom na základe osobnej skúsenosti, keďže moja už ležiaca mama má hemoroidy a veľmi jej to pomohlo. Malý tip pre všetkých: nechajte pred použitím na 20 minút obklad v chladničke, umocní to pocit úľavy.

Robo, Kolárovo

Akože aby som šiel do lekárne a pýtal si niečo na moju ubolenú zadnicu, bolo niečo strašné. Preto som využil nákup cez internet. Super zabralo to! Odporúčam!

Mário, Cifer

Ja som mal len mierne problémy, svrbenie a občasné pálenie, dal som na noc, ráno som hladal obklad v trenkoch ale s palenim bol klud.

Nikola, Poprad

U nás na pôrodnici obklady MG Compresses odporúčame mamičkám po pôrode na popôrodné rany. Krásne sa to hojí. Je to medicínska pomôcka, mamičky sú spokojné.

Daniel, Bratislava

Skúšal som zohnať obklady v lekárni, nie je to až tak bežné, ale zo dňa a deň to vedeli objednať. Skúsil som aj e-shop, časovo aj cenovo to vyšlo narovnako.

Katarína, Nové Mesto nad Váhom

Obklady som si kúpila kvôli bolestivému podráždeniu zadku po hnačkách, kedy štípe každý kontakt s papierom, dokonca aj s čistou vodou. Po 2 obkladoch som cítila výraznú úľavu a po štyroch boli problémy preč úplne. Aplikujem ich aj dcérke keď ju občas štípe riťka (v škole sa občas zle utrie a a problém jej na svete) a do rána je v poriadku. Odporúčam.

Milan, Pezinok

Juuj aká úľava s týmito obkladmi po takom fajn štipľavom jedle, feferónke, keď štípe druhý krát, nič lepšie na trhu nie je ...

Martin, Ružomberok

Konečne niečo učinné na hemeroidy, som starší muž a dlho som hľadal niečo na úľavu a toto je to čo som potreboval. Zdravím!

Zdenka

Dobry den, chcem vyjadriť pochvalu na VAš produkt, Compres, pretože mi velmi pomohol s problemom s konečnikom, je to veľmi delikatna a intimna zaležitosť o ktorej sa nikto nechce vyjadrovať , ale naozaj som veľmi spokojna s učinkami tychto obkladov a dakujem za takyto produkt. Zdena, Lipovsky Mikulas

Paľo, Margecany

Keď mi niečo vyhovuje, je fakt, že pri použití Multi-Gyn obkladov nemusím nič nikam pchať, alebo mať umastené spotky. Takto bez kontaktne aplikujem obklad a neriešim a zlatá žila zriešená.