Hemoroidy počas tehotenstva


Hemoroidy počas tehotenstva a po pôrode sú nepríjemným problémom, ktorý má ale celkom jednoduché riešenie. Obklad napustený bio-aktívnym gélom s patentovanou kombináciou zložiek uľaví od všetkých príznakov už po prvom použití.

Tabu, ktoré toto ochorenie sprevádzalo, je už dávno minulosťou. Poranenie konečníka môže ľahko vzniknúť aj počas pohlavného styku, kedy je potrebné upraviť stav tkaniva v análnej oblasti.

Hemoroidy počas tehotenstva a po pôrode sú nepríjemným problémom, ktorý má ale celkom jednoduché riešenie. Obklad napustený bio-aktívnym gélom s patentovanou kombináciou zložiek uľaví od všetkých príznakov už po prvom použití.

Svrbenie, pálenie a bolesti konečníka postihujú aj ľudí so sedavým zamestnaním a pri problémoch s trávením. Hemoroidy dobre poznajú profesionálni vodiči, aj pacienti, ktorí užívajú chemoterapiu. Diskrétna a najmä veľmi účinná liečba hemoroidov a poranení konečníka je dnes k dispozícii bez lekárskeho predpisu.

Jednoduché riešenie Multi-Gyn Compress, v podobe špeciálnych obkladov, redukuje opuchy, uľavuje od bolestí v análnej oblasti a podporuje prirodzený liečivý proces.